O firmie

Zakład Usługowy "BiNUCh" stara się zapewnić optymalną obsługę klienta, kreując niską cenę, a przy tym wysoką jakość świadczonych usług. Aby wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje zdobywając certyfikaty i uprawnienia do montażu, napraw i konserwacji sprzętu chłodniczego różnych marek.

Zakład Usługowy "BiNUCh" powstał w 1991 roku. Od początku działalności firma nastawiona była na usługi serwisowe, montaż oraz sprzedaż nowego i używanego sprzętu chłodniczego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży chłodniczej i współpracy z klientem zdobyliśmy renomę i zaufanie na lokalnym rynku, a solidna i rzetelna obsługa umożliwiła współpracę z siecią serwisową Serwis-Polska IGLOHURT oraz siecią serwisową Quadra-net.

Poza sieciami serwisowymi nasza firma świadczy usługi dużym firmą produkcyjnym i handlowym, hotelom, gospodarstwom rolnym jak i klientom indywidualnym zapewniając jednocześnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz serwis 24h.

Wyspecjalizowane zaplecze umożliwia nam wykonywanie różnego rodzaju zleceń od nieskomplikowanych napraw lodówek po budowę chłodni czy profesjonalny montaży klimatyzacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.